Vracím se?! Už zase. (-možná)

8. února 2016 v 20:53 | Kačka |  Info

Vítám Tě po skoro 2leté(m) pauze flákání(?) na mém blogu. Nebudu se tady nikomu omlouvat ani psát důvody, proč jsem nepsala. Za 1. bych se opakovala, za 2. se mi nechce a za 3. by to stejně nikdo nečetl. Pokud tě zajímají moje kecy a chceš číst dál, klikni na:


AHOJ

^-^ Zdravím ty, kteří na mém blogu už byli, ať náhodou či tady chodili pravidelně. Vy víte, o čem jsem zhruba psala. A ty, který jsi tady zavítal/a poprvé, podívej se, o čem píšu, abych tě tady zbytečně nenudila něčím, co tě nezajímá a ty jsi neztrácel/a drahocenný čas.
^-^ Už delší dobu přemýšlím, že bych se vrátila. Jenomže nevím, zda pokračovat v psaní tohoto blogu nebo založit blog nový. Přecejenom nelíbí se mi tady pár věcí a chtěla bych je změnit a příjde mi jednoduší založit nový blog, než se plácat v tomhle a dělat ho od znova. Nechci ho tady mazat, protože tady mám zapsaných spoustu svých svělých zážitků a vzpomínek. Prosím napiš mi do komentářů, s kterým typem platformy na psaní blogu jsi spokojen ty, zda už jsi tady byl a jestli chceš, abych se vrátila a navštěvoval/a by jsi můj blog. Dále co se mi nelíbí je název, špatně zapamatovatelný a nedefinuje přesně to, co bych chtěla a o čem píšu. (kdyby tě nějaký výstižný a dobře zapamatovatelný název napadl, prosím napiš mi do komentářů)
Pár novinek (zásadních):
  1. Studuji střední školu - TSOŠ Veterinární - jsem v prváku.
  2. V létě 2015 jsem nakonec nesplnila ZZVJ (zkoušky základního výcviku jezdce = licenci jezdce).
  3. U koní v "nové" stáji jsem 2 roky, mám za sebou několik hobby závodů a jsem spokojená i když mě mrzí, že se tam nedostanu častěji než 1x za týden. Pro ty, co mě sledovali dřív - licenci jsem splnila na hřbetě Mišáčka.
  4. Nelča měla na podzim 8 krásných štěňátek.
  5. Mám notebook, tudíž můžu psát odkudkoliv, kde chytnu wifi.

Video Maxíčka - běží. Kraťoučké, pro představu. Musím na to koukat pořád dokola, byli to ťutínci, chybí moc ♥

^-^ Kdyby vás zajímalo něco konkrétního, budu ráda, když se ozvete. Jakékoliv tipy od vás (témata na články, design, změny, rady apod.) ocením!
^-^ Děkuji za tvůj čas a budu ráda, když opět zavítáš. Článek tady nechám přibližně měsíc, aby se mi ozvalo, doufám, co nejvíce lidí. Měj se, směj se. Papapa
-Kačka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám se vrátit?

ano 100% (3)
ne 0% (0)

Komentáře

1 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 10. února 2016 v 17:53 | Reagovat

Tak tedy vítej zpět! :)
Ohledně nového blogu je to na tobě, jak moc se ti chce tady v tom plácat. Já osobně bych asi založila nový ale se jménem ti asi neporadím. :D Sama jsem ho vymýšlela 3 dny .. a stejne nic moc .. ;)
Ke šťěňátkům i licenci gratuluji - já jsem to už vzdala a zůstanu rekreačním jezdcem.
Těším se na nové články :))

2 Gaz Gaz | E-mail | Web | 29. února 2016 v 11:51 | Reagovat

Ty jo, tak jsem si říkala, podívám se na majitele tohohle designu, sice už dlouho nežije, ale třeba se mu blog ještě nezrušil nebo nepokazil šerednými reklamami. A co neuvidím, ono to tu obživlo nebo tak něco...
Z vlastní zkušenosti, když jsem se po pauze vracela k blogu, začala jsem s novým, nové jméno, nový začátek a tak... Na druhou stranu spousta minulých článků jde ignorovat a předstírat, že tu nejsou (znám lidi, kteří to tak udělali...).
Jsem pro, aby ses vrátila, ale nemusíš to přehánět a být tu 24/7. :) Když už jsi nakousla název blogu, ten aktuální je docela komplikovaný, možná příště méně čísel nebo ne tolik slov. ^.^
Ať už se rozhodneš jakkoli, hodně štěstí ve škole, se zvířaty a vůbec.

3 BenyQ BenyQ | E-mail | 17. ledna 2017 v 9:40 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama