Co se děje kolem

9. dubna 2013 v 19:01 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
V poslední době se mi v hlavě honí plno názorů a různých věcí, ale nikdy mi nejsou dost dobré na to, abych o nich napsala článek. Ale teď jsem se k tomu konečně dokopala a článek píšu :D Tento článek bude takový informační a zároveň v něm bude více věcí. Budu se snažit psát tak, aby jste to pochopili. :)
Jako první, co by mě asi napadlo je odpolední venky s holkama :) Popř. se zvířátky :) S Kazinkem jsme začali jezdit bez sedla, jen na vodítku. Je to úžasný pocit, když před sebou vidíte ten prostor, nacváláte si k překážce a v okamžiku skoku vámi proletí ten nával adrenalinu a proudu vzduchu :O Je to zlomek pár sekund, ale i tak na to vzpomínáte ještě dlouho potom a jdete skákat zas a zas. A kdo ještě neví, kdo je Kazi, tak je to shetlandtký poník mojí nejlepší kámošky Gabči :)

Tady ho můžete vidět, když se přivezl a na další fotce je aktuálnější (asi týden-14 dní zpátky) :)
"Koně nám propůjčují křídla, která nám schází"

Jak jinak to říct. O ježdění bez sedla jsem se nikdy moc nezajímala, ale teď mi to příjde tak úžasné :* S Kazim nejvíce skočíme tak 50cm. Zatím teda bez toho sedla jsme více neskočili. Ale s pádem (dečka se třmenama) skočíme více :) Jen mi je líto myšlenka na to, že za rok na Kazim nebudeme moc jezdit :( Je to úžasný poník, i když občas i kousne a zazlobí a taky hodí pár těch kozlíků. A představa, že za rok na něm nebudeme moc jezdit je strašná. S holkama jsme ho samy vycvičily a jsme na sebe hrdé :)
otázka č. 1) Jezdíte taky na koních, kolik jste nejvíce skočili?

Za další mě napadla věc jako je škola. Co já a škola? No poslední dobou abych se přiznala, jsem na školu docela kašlala :D Ale blíží se nám třištvrtěletí a já ty moje známky nechci radši ani myslet :DD Dneska jsme psali čtvrletku z češtiny a měla jsem tam 3 chyby, takže jsem spokojená. Ano, čeština je jedna z mých oblíbenějších předmětů. Ještě mě baví dějepis a když bereme nějaké zajímavé učivo, tak i přírodopis. A z matiky, na tu radši ani nechci myslet. Nikdy jsem matiku neměla ráda!! Ty debilní definice co se musíme naučit zmapěti! :( Dneska jsem dostala z písemky z trojčlenky 3- :D Ale to měla celá třída :D Protože to podle učitelky bylo lehké a já radši ani nechci myslet na čtvrletní písemku :D Moje známky z matiky jsou 1,3,2,3- :D Takže chci vidět, co z toho vykouzlím do konce roku :D Ale trojku mít nesmím v žádném případě. A teď je tady další otázka pro vás.
otázkla č. 2) Jaký je váš nejoblíbenější a nejméně oblíbený předmět?

Za další mě taky napadlo, co se děje kolem nás. Myslím tím v naší republice.. :D No, když se na to takhle podívám, nechápu to. Jak někdo může přidávat koňské maso do hovězího a v pohodě to rozvážet do dalších států :O Že Polsko. Je to smutné. Já jsem ráda, že jsem to nesnědla. To co se v našich obchodech prodává, je fakt hrůza. Jestli se díváte na novu na obchodního inspektora, takl víte, o čem vlastně mluvím. Pochopila bych, kdyby se našlo třeba pár jablek nebo něco, ale tolik toho najít, to je teda opravdu vrchol. Je normální, že při větším množství to v těch plastových bednách hnije a že nemůže výt jeden lověk u každého ovoce a jiných potravin a přebírat to, jestli to náhodou není plesnivé, ale tohle už opravdu není normální :D Nám se jednou z mamkou stalo, že mamka koupila mrkev a na obalu zepředu bylo velkými písmy napsáno ČESKÁ KVALITA a když si potom mamka doma četla, odkud je to doopravdy dovozeno, nechápala to a nechápala jsem to ani já. Takhle podvádět český lid. Bylo tam malými písmenky napsáno: Původ: Holandsko. A je tady další otázka na vás.
otázka č. 3) Jaký na tohle máte názor vy?
Pokud chcete, odpovídejte na otázky do komentářů. Tohle by bylo tak všechno, co jsem chtěla napsat. Pokud by jsme měli otázky třeba na Kaziho nebo na jiné věci, klidně se ptejte, ráda odpovím :) Tak se mějte. Ahoj Kačka :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eliška987654321 eliška987654321 | Web | 12. dubna 2013 v 9:54 | Reagovat

Krásný koník, já jsem také na koních jezdívala :)

2 Terry♥ Terry♥ | Web | 12. dubna 2013 v 15:33 | Reagovat

Hezké fotky:))

3 Terry♥ Terry♥ | Web | 15. dubna 2013 v 15:25 | Reagovat

Kontrola affs na mém blogu!!!

4 eliška987654321 eliška987654321 | Web | 19. dubna 2013 v 15:54 | Reagovat

Teda, už si dlouho nenapsala žádný článek, hodláš ještě pokračovat?

5 Kačka Kačka | Web | 19. dubna 2013 v 16:01 | Reagovat

Díky holkx :)

[4]: Já vím, no.. určitě hodlám pokračovat, ale jak už jsem psala v tomhle článku, nemám o čem bych psala.. Vím, že se dá psát o spoustě věcí, ale mě nic prostě nenapadá a TT, to je vždycky co jsem psala o životě a to mě už nebaví. Byla bych ráda, kdyby jste mi řekli, o čem chcete abych psala, protože já vůbec nevím o čem psát a abych pravdu řekla, poslední dobou se mi ani moc nechtělo. Ale teď už něco napsat chci, tak kdyby jste měli nějaký nápad. Budu strašně moc ráda, když mi ho napíšete :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama