Duben 2013

A je tu článek :)

19. dubna 2013 v 16:57 | Kačka
Ahojte. Mám tady pár věcí, které bych vám chtěla sdělit. Takže předně: Ano, článek jsem nepsala přesně 10 dní.. měla jsem takovou dá se říct "pauzu". A abych se přiznala, ani jsem neměla o čem bych měla psát a psát se mi ani nechtělo. Ale teď už mám o čem psát.
Chcete se dozvědět víc?


Co se děje kolem

9. dubna 2013 v 19:01 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
V poslední době se mi v hlavě honí plno názorů a různých věcí, ale nikdy mi nejsou dost dobré na to, abych o nich napsala článek. Ale teď jsem se k tomu konečně dokopala a článek píšu :D Tento článek bude takový informační a zároveň v něm bude více věcí. Budu se snažit psát tak, aby jste to pochopili. :)
Jako první, co by mě asi napadlo je odpolední venky s holkama :) Popř. se zvířátky :) S Kazinkem jsme začali jezdit bez sedla, jen na vodítku. Je to úžasný pocit, když před sebou vidíte ten prostor, nacváláte si k překážce a v okamžiku skoku vámi proletí ten nával adrenalinu a proudu vzduchu :O Je to zlomek pár sekund, ale i tak na to vzpomínáte ještě dlouho potom a jdete skákat zas a zas. A kdo ještě neví, kdo je Kazi, tak je to shetlandtký poník mojí nejlepší kámošky Gabči :)

Šipky

3. dubna 2013 v 19:45 | Kačka |  Téma týdne
Tohle TT je opravdu zvláštní. Každý si pod ním představí něco jiného. Já jsem si jako první představila hru, kterou asi všichni znáte. Šipky! :D Každý má 4 šipky a musíse se strefit na terč, pokud možno co nejblíže ke středu. Já tuto hru znám, protože ...

Že by Apríl? Aneb co dělám já :)

1. dubna 2013 v 20:46 | Kačka |  Já a koníci

Ahojky. Rozhodla jsem se napsat článek o tom, jak Apríla a Velikonoční pondělí zároveň prožívám já. Bude to psané ve stylu deníčku.
S mamkou jsme se rozhodly, že nechcem být doma když bylo tak pěkně. Tak jsme si usmyslely, že vyrazíme na běžky. :D Ještě se psama samozdřejmě :) Jenomže to jsme nevěděly, jak šíleně se to lepí. Takže po několika pokusech jsme to nakonec vzdaly a šlapaly jsme pěšky. Cestou jsme se stavily pro Kaziho :)