Něco málo ze dneška :)

8. února 2013 v 20:22 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já

Ahojky. Dnešní článek budu psát formou deníčku. Doufám, že vás neunudím k smrti a jsem ráda, že tady alespoň těch 10 lidí za den příjde :) A za to vám chci poděkovat, byla bych sice radši za nějaký ten komentář, ale nevadí. Třeba příště přibyde. Tak dnešek jsem si plně užila. Ve škole pohoda a odpoledne jsem vzala Kaziho (Gabčiného a vlastně tak trochu i našeho poníka) ven na vyjížďku. Ze začátku dělal pěkné kousky :D a neposlušnosti, ale ke konci byl zlatíčku. Měl plpno energie, jelikož se na něm několik dní nejezdilo. A byl šťastný, že jsem ho bytáhla ven.


Šla se mnou i mamča se psama a já jela na Kazim :) Jenom pro zajímavost, je to shetlandtský poník a vycvičili jsme si ho s kámoškama :) Andy se Kaziho ze začátku celkem bála, ale později zjistila, že jí nic neudělá .. :) A Nela byla vcelku v pohodě. Docela jsme spěchali, protože mamka potřebovala v 17h odvést bráchu na trénink (fotbal). Jak už jsem psala, tak měl Kazi hodně energie. A to opravdu hodně ! :D Hned jak jsem ho lechce pobídla, rozběhl se jako o život a běžel a běžel, byl jako dostihový kůň :D (no v jeho případě spíš poník) On když utíká, tak vypadá jako tryskomyš :D Já ho jako zvládnu v pohodě, ale on si asi myslel, že se na nm neudržím nebo co :D Občas si vykopl nebo udělal něco co se potom nelíbilo ani jemu ani mě.. :) Já jsem se teda alespoň provětrala a Kazi si pěkně zaběhal a podobně. Když jsme se vrátili zpět na vedlejší louku vedle ohrady, kde Kazi bývá. Nechala jsem ho napást a využila jsem jeho klidu a zavoala jsem Gabči, jestli už se vrátila z koní (měla jít jezdit, ale nakonec nešla.. :/ )

Tak jsem jí na něm přijela na proti a potom se Gabča projela a my jsme se šlli podívat na jehňátka, které porodili ovce od jejího taťky. :) Jsou opravdu nádherné a jsou to všechny holky, což je moc dobré. :) Jsou zatím čtyři. Každý rok si s holkama vybere jedno jeňátko a to si pojmenujeme. :) Já jsem si vybrala nádhernou, kudrlinkatou ovečku, která se narodila včera Bobidlu :) Nekrásnější jsou na ní plandavé ouška, které mi připomínají ouška zakrslého králíčka :) Ještě nevím jaké jí vymyslím/e jméno, ale chtěli jsme letos nějaké české. :) Ostatní jeňátka jsou taky moc krásné a dvě jehňátka mělo Bobidlo a dvě Rohanka :) A každou chvíli by měla mít i Lízinka, která vypadá na trojčátka :) Je jako kdyby spolkla tři kopačáky :D :)Tady vám dám pár fotek z mobilu: :)Mějte se. Ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog ?

Jasně :) 38.5% (45)
Jo :) 16.2% (19)
Skvělej! 12% (14)
Jde to 33.3% (39)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama