Několik dní, co se u nás dělo ?

28. ledna 2013 v 20:35 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Ahojky. Už jsem celkem dlouho nepsala a za to se omlouvám. Ale teď k věci. Tákže začneme pěkně od začátku. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem poslední článek psala ve středu. Jak jsem byla na koních :) A teď vám tady shrnu, co jsem dělala dny po středě do dnes. :) Doufám, že vás to nebude moc nudit. :D
ČTVRTEK: Tak, ve čtvrtek byla normálka. Ve škole se nic zvláštního nedělo až do poslední hodiny. Normálně by jsme měli 7 hodin, ale protože má učitel dovolenou, tak jsme měli zkráceno na 6 hodin :) No jenomže po škole mě Gabča (nejlepší kámoška) začala přemlouvat, že se jí ještě domů dvojkou jet nechce, ať s ní jdu do cukrárny. No, tak po minutce přemlouvání jsem teda šla, když mě Gabča pozvala. Šli jsme do "Mlsné kočky", která je hned za rohem naší školy. Byla tam wifina tak jsem si zrovna stáhla i pár her přes anroida. Hlavně hra Pou :D mě zaujala. Je dobrá :) Dali jsme si Horkou lásku (3 kopěčky vanilkové zmrzliny zalité horkým lesním ovocem) a Gabča si ještě dala jablkový čaj nebo co to bylo, ale bylo to moc dobré :) Taky jsme pokecali a šli jsme na bus a jeli jsme trojkou domů. Pak jsme šli ještě spolu s naší nejlepší kámoškou Terkou bruslit na hřiště. Bylo to dobré. I když jsme bruslili jenom chvilku, prtože tam potom přišli kluci hrát hokej, tak myslím, že jsme si zabruslili docela dobře :)

Více v celém článku ;) ↓

PÁTEK: V pátek byla taky normálka. Ve škole pohoda. Odpoledne jsme myslím byli opět s holkama bruslit :)
SOBOTA: Konečně jsem se peckovně vyspala .D Až na to, že mě ve tři ráno vzbudil mobil a chtěl připojit na nabíječku :/ :D No tak jsem ho dala na nabiječku a spala jsem až do půl jedenácté :O :D Potom jsem si šla dát opožděnou snídani a potom jsem si šla ještě uklízet a dolaďovat pár věcí v pokojíku. No, jo. Potom jsme měli oběd :) Odpoledně jsem se domluvila s holkama, že půjdem ven :) Tak jsme šli. Ale dlouho jsme tam nevydrželi, protože byla celkem zima :D Tak jsme šli ke Gabči domů. Já jsem po ní pořád chtěla pomeranč :D, protože jsem na něj měla chuť, no tak nám ho teda donesla spolu s čajem, jenomže neměli citróny a pro mě je do čaje citrón nenahraditelná surovina... namačkala jsem si tam alespoň trochu pomeranče a potom jsem si zbytek vydlabala a snědla žičkou :) Přitom jsme hráli hru Česko :o A k večeru jsme se rozhodli, že chceme jít k někomu spát. No tak jsme teda šli spát k nám :) Shlédli jsme 2 díly upířích deníků. A potom: sežrali jsme. sáček brambůrků. pomeranč, celou milku a ještě popkorn :D Pak jsme se už obrátili na postel a chtělo se nám spát, ale ještě chvíli jsme pařili Poua :D A pak už jsme teda šli do postelí spinkat :)
NEDĚLE: Ráno jsme se vzbudili a hráli jsme ještě Poujíčka :) Pak jsme se nachystali a šli jsme snídat. Dali jsme si buchtu s kakaem :) Uklidili jsme pokoj a holky už museli domů. Odpoledne jsme byli ještě bruslit :) A potom jsme se dívali na Kruh :) :O Já osoně moc takové "filmy" ráda NEMÁM ! :D

DNESKA: Dneska ve škole též pohoda. Učitel zase nebyl ve škole, takže jsme měli supla. A měli jsme skoro celou hodinu volno (byli jsme na počítačích) :) Odpoledne jsem s holkama venku nebyla, protože v pondělí mají hudebku. Ale šla jsem s našima a se psama ven. Já jsem jela na běžkách :D Alespoň jsem se nepropadala do sněhu :D No bylo tam nejmíň 40cm :D A ještě teď padá. a přes noc připadlo ještě tak 20cm :) No jinak vám teďka píšu. :D Prezident jak už určitě všichni víte je pan Miloš Zeman :) No, mně osobně to bylo celekm jedno, kdo bude náš prezident, protože z těch dvou moc na výběr nebylo.. :D "Jeden lepší než druhý" :D Ale tak alespoň tak :) No nic, já jdu. Mějte se hezky Ahoj Kačka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog ?

Jasně :) 37.9% (44)
Jo :) 16.4% (19)
Skvělej! 12.1% (14)
Jde to 33.6% (39)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama