Co dneska a předtím ?

12. ledna 2013 v 13:55 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já

Čau

Dneska ráno jsem uklízela a přemýšlela jsem kam dám nové skříně a skříňky až budou hotové. Taťka dostal uklízecí náladu, takže šel utírat prach na trámech :D Myslím, že si ho dokáže každý živě představit, jak leze stojí na žebříku s kyblíkem a hadrou v ruce a rutírá trámy :D Teď už to naštěstí má :) Potom jsme byli u babičky na oběd-jahodové knedlíky. Nela si našla na babiččině zahradě pískácí hračku a my jsme ji nemohli přesvěčit, že si jí domů vzít nemůže, že je to Andynčina hračka :D No potom jsme ji naštěstí nějak odlákali.

Odpoledne plánuje vyrazit na běžky. Sněhu napadlo celkem hodně. No u nás je něco přes deset cm. Jsem ráda, že se zima konečně probudila. Už jsem si myslela, že zima ani nebude. Dneska venku svítí sluníčko a není ani taková zima. Myslím že je něco pod nulou. Nela sníh přímo miluje. Vždycky vyletí na zahradu a válí se ve sněhu nebo různě dovádí. Mamka se ségrou mají zítra svátek, tak ještě přemýšlím, co jím dám nebo koupím. Ale mamka je nejradši když jí něco vyrobím nebo nakreslím.. A ségře asi udělám nějaké naušnice nebo něco takového. Myslím, že na měě něco leze. Škrábe mě v krku a mám rýmu. Řádí teďka nějaké chřipky, tak doufám, že se to na mě nedostane. Kámošky a dětska ze třídy jsou taky nemocní.

Ve středu jsem byla jezdit a jezdila jsem jako teď poslední dobou na Keni. Mám fotky, ale jsou celkem mázlé. Měla jsem i Nirbeku a ta byla úplně rozmazaná. No bylo celkem těžké, jim vystvětlit aby se nehýbali. Dám vám tady teda alepoň Keňu.

A dneska se pokusím něco nafotit z těch běžek. Doufám, že se na nich nezabiju. Minulý rok, když jsem na tom zase po roce stála poprvé jsem každých pět metrů hodila hubu.

Tak se zatím mějte a já se jdu pokusit nehodit hubu :D Ahoj Kačka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi koně ?

Jasně 57.7% (45)
Mooc :) 16.7% (13)
Jo :) 6.4% (5)
Ne 7.7% (6)
Ani trochu 5.1% (4)
Fuj 6.4% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama