Leden 2013

Vysvědčení a co nás čeká ?

31. ledna 2013 v 20:51 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Ahojky. Tak už mám za sebou skoro celý den :) Jak už jsem včera psala, pololetní vysvědčení jsme dostávali 2. hodinu. Já mám 2 dvojky a jinak jedničky :) Jednu z matiky a druhou z fyziky :D No z čeho jiného než z těchto předmětů asi :D Jse, za to dost ráda :) Dneska ve škole byla jinak pohoda. Doma jsem si potom dala ještě něco k jídlu a šla jsem na procházku s pejskama (s Nelou a s Andy) :) Jenomže jak je teďka ta obleva, tak je všude plno vody atd. Psi jsou potom celí mokří a blbě se jim v tom sněhu chodí, když je teď tak těžký a dost mokrý.. Domů jsem přišla s durch mokrýma botama i ponožkama, ale i tak jsem byla ráda, že jsem konečně vystrčila nos z domu. Potřebovala jsem se i provětrat a nadýchat pěkně toho úžasného, mokrého a hlavně nevydýchaného vzduchu :) Obloha dneska byla nádherně modrá bez mráčků a sem tam se oběvilo i sluníčko :) Ale obleva má za chvíli zase skončit a má zas přimrznout :) Když přijel domů taťka, ukázala jsem mu vysvědčení a říkal že je to dobré, ale že kdybych si spravila do konce šk. roku ty dvojky, tak dostanu 1000Kč :D Což je dobrá inspirace :D No, jako určitě bych to brala, ale i tak. Já s fyzikou a s matikou nikdy kamarádka nebudu :/ :( .. No to je jedno :D Jinak jdi teda zítra na koně. Tak snad už něco koněčně nafotím a určitě napíšu :) Mějte se. Ahoj Kačka. Jdu koukat na Ordinaci :)

Zítra to mám pěkně černé na bílém :)

30. ledna 2013 v 18:32 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Ahojky. Ták. Zítra máme pololetní vysvědčení. Celkem se i těším, protože se budem učit jen 2 hodiny (nepočítám 2hod. těláku a 1 hod. supl) :) Dostaneme ho 2. hodinu místo fyziky :D Tak nám alespoň odpadla :) Měla bych mít nejspíš 2 dvojky, ale nevím mno :D Snad jo :) Před chvilkou jsem konečně dodělala prezentaci do občanky, uff :O Tak a teď mám klid :) Ještě mám nějaké úkoly, ale to si dodělám zítra .. Teď už se mi fakt nechce. No tak teda zítra je to vysvědčení a potom pátek volno. Plánuju ráno spát tak nejmíň do deseti :D A odpoledne jít s kámoškou na koně :) Už se fakt těším. Prý se jím narodilo nové kůzlátko :) A chci se zas naučit něco nového :) No co dál.. Nevím. To bude tak všechno. Jinak jenom pro info chodím do 7.A :) Možná, jestli budete chtít, tak by jsme si mohli zahrát nějakou soutěž nebo otázky a odpovědi :) Vy by jste mi dávali otázky všeho druhu a já vám potom odpovídala :) Nemám webku, takže bych to udělala třebas ve wordu nebo tak :) Napište prosím do komentu jestli by jste to chtěli nebo ne :) A nebo kdyžtak něco co by bavilo vás, popř. co tady na blogu zlepšit a podobně. Budu ráda za každý koment jak kladný tak záporný, připomínku nebo dotaz :)
:D Tak se mějte. Ahoj Kačka :)

Několik dní, co se u nás dělo ?

28. ledna 2013 v 20:35 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Ahojky. Už jsem celkem dlouho nepsala a za to se omlouvám. Ale teď k věci. Tákže začneme pěkně od začátku. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem poslední článek psala ve středu. Jak jsem byla na koních :) A teď vám tady shrnu, co jsem dělala dny po středě do dnes. :) Doufám, že vás to nebude moc nudit. :D
ČTVRTEK: Tak, ve čtvrtek byla normálka. Ve škole se nic zvláštního nedělo až do poslední hodiny. Normálně by jsme měli 7 hodin, ale protože má učitel dovolenou, tak jsme měli zkráceno na 6 hodin :) No jenomže po škole mě Gabča (nejlepší kámoška) začala přemlouvat, že se jí ještě domů dvojkou jet nechce, ať s ní jdu do cukrárny. No, tak po minutce přemlouvání jsem teda šla, když mě Gabča pozvala. Šli jsme do "Mlsné kočky", která je hned za rohem naší školy. Byla tam wifina tak jsem si zrovna stáhla i pár her přes anroida. Hlavně hra Pou :D mě zaujala. Je dobrá :) Dali jsme si Horkou lásku (3 kopěčky vanilkové zmrzliny zalité horkým lesním ovocem) a Gabča si ještě dala jablkový čaj nebo co to bylo, ale bylo to moc dobré :) Taky jsme pokecali a šli jsme na bus a jeli jsme trojkou domů. Pak jsme šli ještě spolu s naší nejlepší kámoškou Terkou bruslit na hřiště. Bylo to dobré. I když jsme bruslili jenom chvilku, prtože tam potom přišli kluci hrát hokej, tak myslím, že jsme si zabruslili docela dobře :)

Více v celém článku ;) ↓

PÁTEK: V pátek byla taky normálka. Ve škole pohoda. Odpoledne jsme myslím byli opět s holkama bruslit :)
SOBOTA: Konečně jsem se peckovně vyspala .D Až na to, že mě ve tři ráno vzbudil mobil a chtěl připojit na nabíječku :/ :D No tak jsem ho dala na nabiječku a spala jsem až do půl jedenácté :O :D Potom jsem si šla dát opožděnou snídani a potom jsem si šla ještě uklízet a dolaďovat pár věcí v pokojíku. No, jo. Potom jsme měli oběd :) Odpoledně jsem se domluvila s holkama, že půjdem ven :) Tak jsme šli. Ale dlouho jsme tam nevydrželi, protože byla celkem zima :D Tak jsme šli ke Gabči domů. Já jsem po ní pořád chtěla pomeranč :D, protože jsem na něj měla chuť, no tak nám ho teda donesla spolu s čajem, jenomže neměli citróny a pro mě je do čaje citrón nenahraditelná surovina... namačkala jsem si tam alespoň trochu pomeranče a potom jsem si zbytek vydlabala a snědla žičkou :) Přitom jsme hráli hru Česko :o A k večeru jsme se rozhodli, že chceme jít k někomu spát. No tak jsme teda šli spát k nám :) Shlédli jsme 2 díly upířích deníků. A potom: sežrali jsme. sáček brambůrků. pomeranč, celou milku a ještě popkorn :D Pak jsme se už obrátili na postel a chtělo se nám spát, ale ještě chvíli jsme pařili Poua :D A pak už jsme teda šli do postelí spinkat :)
NEDĚLE: Ráno jsme se vzbudili a hráli jsme ještě Poujíčka :) Pak jsme se nachystali a šli jsme snídat. Dali jsme si buchtu s kakaem :) Uklidili jsme pokoj a holky už museli domů. Odpoledne jsme byli ještě bruslit :) A potom jsme se dívali na Kruh :) :O Já osoně moc takové "filmy" ráda NEMÁM ! :D

DNESKA: Dneska ve škole též pohoda. Učitel zase nebyl ve škole, takže jsme měli supla. A měli jsme skoro celou hodinu volno (byli jsme na počítačích) :) Odpoledne jsem s holkama venku nebyla, protože v pondělí mají hudebku. Ale šla jsem s našima a se psama ven. Já jsem jela na běžkách :D Alespoň jsem se nepropadala do sněhu :D No bylo tam nejmíň 40cm :D A ještě teď padá. a přes noc připadlo ještě tak 20cm :) No jinak vám teďka píšu. :D Prezident jak už určitě všichni víte je pan Miloš Zeman :) No, mně osobně to bylo celekm jedno, kdo bude náš prezident, protože z těch dvou moc na výběr nebylo.. :D "Jeden lepší než druhý" :D Ale tak alespoň tak :) No nic, já jdu. Mějte se hezky Ahoj Kačka :)

V sedle jako doma

23. ledna 2013 v 20:33 | Kačka |  Ranch na Kačeně, Ježdění
Ahojky. Jak už někteří víte, dneska jsem byla na koních. Jela jsem tam busem, rovnou ze školy :) A potom sem tam čekala asi půl hodiny :D protože jsem si myslela, že nejsou doma :D Ale potom naštěstí vyšli. Přesněji teda Lída (trenérka) s jednou paní :) Přivedli jsme si koně, vyčistili jsme je, nasedlali a ještě jsme chvíli čekali na kámošku, která jezdí později .. :) A potom hurá do sedel :) Já jsem jako vždycky jela na Keni :) Jeli ven na vyjížďku :) A já jsem celou cestu tam jela první :) Byl to dobrý pocit, jet s koníkem jako první. Zdá se to lehké, ale lehké to opravdu není. Jenomže Keňa je zlatíčko a poslouchala mě jako hodinky :) Už mi i o hodně více věří. Což je moc dobře, protože na ní pojedu na ty závody :) Už se těším :) Sice jsme šli skoro celou dobu krokem, ale jinak se nedalo, protože je na sněhu malá vrstva ledu a koním se v tom špatně chodí. Ale i jsme cválali a klusali, samostatně :) Aby jsme ukázalli, jak nás koně poslouchají :) Přejeli jsme louku a potom jsme vešli do lesa a byli jsme v lese, tam se jim chodilo lépe ;) Když jsme potom nachvíli z lesa vyšli. Připadali jsme si jako v pohádce :O Byla to nádhera. Stromy, malé keříky i všechny stébla trávy byli namrzlé :O Jako v Mrazíkovi :D Prostě krása a úžasný pohled na tu bílou, zimní a zmrzlou krajinu. :) Myslím, že si to dokážete dobře představit :) Potom jsme přijeli zpátky na ranch, odsedlali jsme koně a začli jsme si s něma hrát :) To hraní je celkem důležíté. :) Aby jste si s koníkem získali dobrou důvěru :) Mně s Keňou to jde celkem dobře. Teda hlavně to běhání za rohlíkem :D OMG :D No, já se tady pořád vychlubuju :D Potom jsme koně odveldi a šli jsme poháhat kolem ostatních zvířat :) Třeba jsme šli rozdělit jablka králíkům... no, co to uviděl Ferda (kozel) rozběhl se za náma a začal otravovat. Tak jsme mu nakonec dali 3 jablka :D Protože jinak by jsme fakt moc hezky "voněli" :D :P Nenardamo se říká: "Smrdíš jako cap :D" Potom jsme se šli podívat ještě na kůzlátko, které se narodilo Amálce (koza) Je nádherké a má krásné zbarvení :) Jmenuje se myslím Ctirad :-D (Pojmenovali ho podle svátku v ten den) Ale budou mu říkat nejspíš Cipísek :) Je celý čokoládově hnědý s černým pruhem na zádech a s černýma ponožkama na nožičkách. A na hlavičce má velkou bílou hvězdu :) -Skoro přes celou hlavičku. No, dneska jsem nic nafotit nestihla, ale zítra přidám slíbené fotky z minula ;) :) Teď si stahuju písničky do mobilu :) Tak se mějte. Ahoj Kačka :)

► a tady ještě písnička na zlepšení nálady. Ahój :)

Dneska, předtím a potom

22. ledna 2013 v 21:20 | Kačka
Ahoj, Tak dneksa byl celkem normální den. Jen na to, že jsem byla s Gabčou místo Michala v parlamentu. (Parlament je dětský→řeší se tam různé věco ohledně školy atd.) Odpoledne jsem jela i s Gabčou a s Terkou trojkou autobusem. Ještě předtím jsme se byli dívat ve zveráku na zvířátka a já si vpomněla, že Terka chce králíčka a hned jsem tam uviděla nádherného malého a chlupatého ušáka. Když ho Terka uviděla, úplně se nad ním rozplývala. Byla jsem ráda, že se jí líbí a že má radost :) Možná si ho bude kupovat. A pevně jí v tom držím pěsti. Jinak potom jsem nesla Gabči sešity na opsání, protože byla předtím nemocná a zatím co ona opisovala, já jsem koukala na The Vampire Diares 3x01 Konečně už vím, co bylo dál :) Je to nejlepší !! Zítra zkouknu další. Jo a když už jsme u toho, dívala jsem se na to na: zkouknito.cz
JInak jdu zítra na koně, teda doufám, že nebud špatné počasí. Mám tam jet busem, tak nevím mno :D Ale moc už se těším, ukážou mi nové kůzle :) Co se minule narodilo :) No jinak se přes týden nic zvláštního nedělo. Tak se mějte. Ahoj Kačka :)

Zas se mi nechce :/ Ale dokopala jsem se k tomu :D

20. ledna 2013 v 20:50 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Ahojky. Tak se vám zase omlovám za svoji neaktivitu. No, moc lidí ty články nečtě, ale mě to udělá radost, když vám sem píšu a alespoň příjdu na jiné myšlenky a odreaguju se od reality :D Pokud jsi dobře pamatuju, psala jsem naposledy ve středu. No, teď tu sedím v pyžamu, s ručníkem okolo sebe s umytou hlavu a přemýšlím co psát dál.

Dneska jsem byla po dlouhé době s kámoškama venku. Byli jsme pohádané a taky byli holky nemocné. Byla jsem ráda, že je konečně zase vydím ! Jsou to úžasné holky. Večer, když jsem se dívala na zprávy, jsem si vzpoměla, jak jsme si na Valentýna dali srdíčka nejlepšího přátelství :) Ještě teď ho mám. Ale chtělo by to něco pro tři. Napadlo, že by se dalo obědnat třeba tři pucle. Na jednom by bylo napsané best na druhé mfriens a na třetím forever. Pro ty kdo neví ► znamená to nejlepší přátelé navždy. A jenom pokud by se spojily všecky tři pucle, dávalo by to dohromady ten nápis. Ale akorát nevím, kde by se to dalo sehnat a ještě k tomu pro tři :) Ale bylo by to super.

Chystala jsem sem psát už dávno, ale vždycky sem to měla rozepsané a pak na to zapomněla :D A taky jsem vám sem chtěla dát tu fotku mě a ostatních s koňma, ale taky se to nějak nedodělalo. No, asi se začnu zase dívat na Upíří deníky → The Vampire Diares ► je to nejlepší. Mně se teda líbí ohodně vvíc Damon než Stefan. Je sexy a trendy :D A k Eleně se hodí ohodně víc než on. Já jsem skončila nakonci 2 série. A chystám se dívat na 3 sérii. Miluju to. Má to děj a je to napínavé. Teď tam vstoupí vlastně Klaus a odejde spolu se Stefanem. A já už musím vědět, co bude dál. :ONo, to bude asi tak všechno co bych vám řekla. Jinak měl včera bratr 17 narozky :D Tak já půjdu. Ahoj Kačka

Dneska v škole a na koních :)

16. ledna 2013 v 20:47 | Kačka |  Ranch na Kačeně, Ježdění
Ahojky. Dneska ve škole po hodině přírodopisu jsem byla totálně šťastná ! :D Ještě teď tomu nemůžu uvěřit. No, říkali nám pololetní známky. V infošce mám za jedna. A v přírazu jsme psali. Bylo 15 otázek a za každou otázku byl 1 bod. Já měla 12,5 bodu. Takže jsem měla pořád mezi 1-2 Potom mi dal ještě otázku a já odpověděla správně :) Takže mám jedna :D Taky jsem se bavila s holkama a tak. Bylo to dneska prostě super. Říkala jsem kámošce, který tak též jezdí na koních, jestli by nechtěla jet, tak říkala, že by jela ráda, že ještě uvidí ;)


Odpoledne jsem jela na koně. Byla jsem tam o něco dřív než Johča, ale alespoň jsem si zatím očistila Keňu. Taky se jim dneska narodilo malé kůzlátko :) Za chvíli přijela Johča. Nasedlali jsme koně a jeli jsme ven na vyjížďku. Prej Lída říkala, že si budeme hrát na Popelky :D Bylo to super, takhle cválat ve sněhu :) Keňa je mistryně v hecování ostatních .D Vždycky se k někomu připojí a s tím dělá závody :DD Bez ohledu na to, že na ní někdo sedí. No, ale my jsme je zvládli, i když jsme měli co dělat, protože koně byli dneska trochu více živější :) Mamka nás vyfotila všechny tři s Lídou. Tak dodám fotku později, až ji budu mít v počítači ;) Jo a jenom pro info, už nemám nejlepší kámošky. Na nejlepší kamarádství totiž NEVĚŘÍM ;)
Tak já už půjdu. Ahoj. Kačka :)

Ptej se na cokoliv :) Nuda :D

15. ledna 2013 v 19:31 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Dám vám svůj ask.fm a vy se ptejte ;) Tady je: http://ask.fm/kacullle
Mějte se ahoj Kačka :)

Ve škole a dál. + Nelinka a Andy

15. ledna 2013 v 17:29 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Čauky. Dneska jsme dělali práci z tričkama. Měli jsme si vyrobit šablonu a já jsem si udělal tlapku. Fotky dodám později. Až to uskne. Zítra píšem z přírazu.. OMG :D No tak se učím. Jako mám tam jednu 2. A hned už mám 1-2. No tak když to zítra neposeru tak mám 1. A ještě dostanem známky z informatiky.. :/ Štve mě, že jsem byla ve škole.

Jinak jdu zítra na koně. Už se těším. Trénujem na ty jarní westernové závody. :) Pojedem na Keni a zatím jezdím na Keni vždycky já. Tak nevím, jak to zvládnou ostatní. Johča jezdí skoro vždy na Nirbece.. Ale taky se sní hodně dala do kupy. Jde vidět že ji i více poslouchá a mě zase více poslouchá Keňa. To je logika :D

Doma přemýšlíme jestli máme jet o jarních prázdninách lyžovat do Itálie. Já bych jela a taťka s bráchou taky. Akorát ségra přemýšlí, protože má na jaře maturitu, tak se chtěla učit.. A mamča jet nemůže, jelikož má neschopenku :/ A tady je slíbený bonus. Je to Nelča s Andy přetahující se o rukavici a podobně :D A omlouvám se za kvalitu fotek.

Doufám, že se vám fotky líbili. Ta menší je jezevčík Andy(fenka) a ta větší je můj milášek zlatá retríverka Nela :) Mějte se. Čau Pau :D PS. Andy té koale urvala nos :D

Jsem zpátky z běžek

12. ledna 2013 v 18:42 | Kačka

Tak jsem zpátky

Ahojky. Tak jsem konečně zpátky. Přišla jsem asi okolo půl šesté. Jo a spadla jsem 6krát :D :D No co už.. Udělali jsme si takový dobrý okruh. Ale kdybych vám řekla kudma, tak stejně nevíte kde to je :D Takže to je jedno. Měla jsem s sebou mobil. Tak jsem i něco nafotila ;) Jeli jsme i okolo koní. Tak to budou hlavně koníci :) Lída a její přítel si zapřáhli Keňu a ona je tahala na lyžích :D Muselo to být úžasné. Taky bych někdy chtěla zkusit :) No a potom jsme to vzali naokolo a domů. No nic, půjdu hrát asi simsko. Potom přidám nějaké fotky z simska.
A tady už máte fotky z běžek ;) :) Doufám že se vám budou alespoň trochu líbit. A kdyžtak napište do komentů, který koník se vám líbí nejvíce. Nemám všechny, protože byli moc daleko ;) Tak tady jsou:
Tak se zatím mějte. Ahoj Kačka :)