Gimpl s (r)učením omezeným

17. prosince 2012 v 20:25 | Kačka |  Jiné
Ahojte. Tak jsem se rozhodla napsat krátký a stručný článek OGimplu. Kdo se dívá, napište do komentů. ;) Takže seriál Gimpl, mě celkem zaujal. Ze začátku mě to moc nebavilo teď si nenechám ujít ani jeden díl. Líbí se mi scény, vymýšlivé plány nové ředilky Evy a různé příhody herců. Zaujalo mě postavení Jachýmka Krauze. A taky se ráda podívám na Šafránkou, která hrála ve spoustě mých oblíbených pohádek např. Popelka nebo Princezna Včernice, ale to jsem hodně odpočila.
Obsah:
Hradecké gymnázium je škola se špatnou pověstí, která má před sebou poslední podmínečný rok své existence. Buď se "něco" stane, nebo bude zrušena. Ví to ředitel Matula, jenž ale utopil pohled na realitu ve sklence chlastu, ví to zástupkyně Eva, která by se ráda dostala k moci a dokázala, že škola by pod jejím vedením určitě prosperovala, ví to i češtinářka Eliška, jedna z posledních, které osud hradeckého gymnázia a jeho studentů není lhostejný. Na školu přichází mladý pedagog Adam, který ještě neztratil všechny iluze. Z vlastní zkušenosti ví, že i z outsiderů se mohou stát hvězdy. Ačkoli se to zdá zpočátku nepravděpodobné, on je strůjcem a hybatelem úspěchu, díky kterému se škole podaří vyhnout hned prvnímu průšvihu v novém školním roce.
Učitelský sbor plný pestrých charakterů, romantika, svébytný humor i drsnost školního prostředí, studentské trable i nikdy nekončící problematika vztahů rodičů, dětí a učitelů - kdo by tento osobitý, často vtipný, ale někdy i krutý svět neznal? Seriál Gympl s (r)učením omezeným přenese televizní diváky zpátky do světa školních lavic, který kdysi důvěrně znali nebo se v něm, ať už jako rodiče, učitelé, nebo studenti, pohybují dodnes.
Zdroj: http://www.csfd.cz/film/322551-gympl-s-rucenim-omezenym/

No tak a kdo zaujal vás ? Klidně napište do komentů, a já už se jdu dívat ať to stihnu, Ahoj Kačka ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog ?

Jasně :) 37.9% (44)
Jo :) 16.4% (19)
Skvělej! 12.1% (14)
Jde to 33.6% (39)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama