Posledních pár dnů :)

19. listopadu 2012 v 18:55 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Ahojte. Opět se vám omlouvám posledních pár dnů jsem neměla moc času psát.. to víte škola, učení, .. No prostě toho mám teďka hodně a abych pravdu řekla moc se mi ani nechtělo :/ , tak vám to snad teďka vynahradím.

Středa 14.11. : Ve středu se ani nic zajímavého nedělo, vlastně už ani nevím. Jako normálně jsem přišla ze školy, naučila jsem se a šla jsem s babičkou a s Nelinkou ven ;) Dobře jsme si popovídali a Nela byla samozdřejmě špinavá tak jsem jí potom doma musela umývat :)

Čtvrtek 15.11. : Ve čtvrek o volné hodině jsem si s Gabčou konečně byla vybrat ty knížky, nakonec jsem si vzala ''Pusnku'' a ''Můj tajný deník,'' doufám, že budou dobré. Potom jsem ještě šla do zdravé výživy koupit dárek mojí mamce. Koupila jsem jí kornout se sušeným ovocem a různými dobrůtkami ;) Má to hrzně moc ráda :) Hlavně sušený ananas :P

Pátek 16.11 : V pátek měla moje maminka narozeniny ;) Tak jsem jako normálně přijela ze školy, najedla jsem se a naučila, a mamka zatím dělala večeři a říkala, že mám jít s Nelou alespoň na chvíli ven. Tak jsem zavolala napsala Gabči na FB jestli se mnou půjde, že aŤ vezme i Finušku(její fenka yorkšírka). No tak jsem jí šla na proti a byla tam i Terka. Když jsme byli v půlce cesty knám, přiběhl Bady(Terčin pes) Tak ho šla Terka odvést a my jste zatím s Gabčou u nás před barákem postavili pár překážek a skákali jsme s něma. Nela skákala i ty Finuščiny a Finuška se pokoušela s Gabčou skočit tu Nelinčinu největší a vždycky ji podlezla :D :D Ale jsou to obě šikulky. Potom přišla Terka, že jde spát teda ke Gabči, no já jsem nešla, protože měla mamča ty narozky a bylo by mi to dost blbé. Tak holky říkala ať ještě kdyžtak příjdu a šli. Já jsem šla teda domů a byla už hotová večeře, tak jsme mamce popřáli a povečeřeli jsme. Mimochodem měli jsme těstoviny s kuřecím masem a se sýrovou omáčkou, Mňamka ;) :P . No a po večeři jsem se nakonec zeptala mamky jestlli můžu jít spát za holkama a mamce to nevadilo. Tak jsem si šla zbalit věci a mamka mě šla doprovodit ke Gabči :)

Sobota 17.11. : Ráno v sobotu na snídani jsme si udělali tousty. A potom jsem šla domů, protože jsme měli jet na koně. Přijel pro mě Gavčin taťka, ale Gabča tam nebyla protože jim utekl Kazi(Gabčin poník, vlastně tak trochu i náš s Terkou) Když jsme jeli pan Hruška(Gabčin taťka) zastavil u Gabči. Já jsem vysedla a spolu s Gabčou jsme Kaziho zavedli zpátky do ohrady a mohli jsme konečně vyrazit na koně. Když jsme přijeli na koně, zašli jsme pro ně, vyčištili jsme je, jenomže v to když Gabča chtěla Keňu posunout tak ju kopla. Z jejího výrazu bylo vidět že byla celkem v šoku a bylo jí dobreku. Ale myslím že v téhle situaci by se nesmál nikdo :D Gabča je statečná holka takže si nachvíli sedla, ale potom zase začla čistit. Já už jsem v tu chvíli měla Nirbeku hotovou. Osedlali jsme kooně a mohli jsme jet. Kousek jsme jeli sami, až jsme dojeli na takové 'pole' Tam jsme jezdili. První jsme si na každou stranu objeli kolečko krok a potom praconí klus. Potom cval. Potom jsme dělali bareli, zase: krok, pracovní klus, cval. A potom tyče zase krok, pracovní klus a cval. Moc se nám to líbila a když jsme dojezdili tak nám trenérka řekla jestli by jsme na jaře spolu s Johankou nehtěli jet na nějaké lehké westernové závody a my jsme samozdřejmě chtěli :D :) :-) Usmívající se

Neděle 18.11 : V neděli ráno jsem pomáhala mamce a potom jsem si dělala úkoly. Po obědě jsem chvíli odpočívala a potom jsem vyrazila ven. Samozdřejmě nikdo z kamarádek nebyl doma. Tak jsem jela zase domů.

No a dneska. Co dodat :D ? V Anglině jsme měli psát z celé 1. lekce ale samozdřejmě tam beylo ani jedno slovíčka, ale jen nějaké hloupé doplňovací cvičení ;) :D když jsem přijela ze školy sem byla chvíli na pc a potom jsem šla s babičkou a s Nelou na procházku

Dám vám tady dva klipy od Rihanny teď momántálně mojí nejoblíbenější zpěvačky :D Jsou sice starší, ale doufám že vám nebude vadit a alespoň trochu vám zvedne náladu tak jako mně ! :D Tak tady jsou:
Doufám, že se vám videa budou líbit a nebojte napsat nějaký koment nebo připomínku ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi koně ?

Jasně 58.2% (46)
Mooc :) 16.5% (13)
Jo :) 6.3% (5)
Ne 7.6% (6)
Ani trochu 5.1% (4)
Fuj 6.3% (5)

Komentáře

1 anonim anonim | 19. listopadu 2012 v 21:32 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama