Říjen 2012

První sníh

30. října 2012 v 18:50 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Tohle je trochu opožděný článek. V neděli 28.října: První sníh u nás padal v neděli. Když jsem se ráno vzbudila a podívala jsem se nahoru na střešní okno, udiveně jsem se tam podívala ještě jednou. A co nevidím ! Byl tam sníh :) Rychle jsem vstala z postele z pocitem velké radosti a šla jsem se podívat z okna. Zvedla jsem žaluziji a opravdu padal sníh. Byla jsem šťastná, protože jsem pořád nemohla uvěřit tomu, že 28.řííjna 2012 Už bude sníh ;) Ale protože bylo ještě brzo (asi půl sedmé ráno) šla jsem si ještě lehnout a potom jsem si chvíli četla knížku jménem ''Cukrová vata''

Dneska: Moc mě baví i když mě trochu zaráží, že mám do začátku listopadu přečíst knížku, která má asi 300 stránek :D :D Stáhla jsem si nově Windows Live Movie Maker. Takže už můžu dělat nějaké to video, film...
No a dneska se nic výjímečného nedělo. Celý den jsem byla doma, protože jsme měli hodně úkolů. A teď vám tady píšu. Potřebuju vymyslet něco o čem se dá alespoň 1 měsíc psát. Aby vás to bavilo, bylo to zajímavé atd. Dám bám tady obrázek té knížky co čtu. Dopotučuju vám, si ji přečíst (holkám) Tak tady je:

No nevím co jiného bych vám řekla, tak jedině: Tak se mějte zase zítra. Ahojte :)

Nestíhám

29. října 2012 v 20:11 | Kačka |  Jiné
Moc se omlouvám za neaktivitu. Vůbec nestíhám. Máme teď hodně úkolů do školy a to všechno kolem už mi občas leze na nervy. Tak potom ani nemám náladu sem psát. Moc by jste mě potěšili větší náštěvností a komentama :) Vím, že můj blog není nijak zvlášť dobrý, ale budu se snažit aby se vše zlepšilo a bylo to tady alespoň snesitelné až víc než dobré. Zatím nemám moc nnápadů, čím to tady zlepšit, proto bych chtěla vyhlásit do komentů tkzv. pomoc a rady s novým blogem. Můžete mi sem posílat nápady, co nového tady vylepšit, co sem vám líbí/nelíbí, co nového by tady mohlo být.. Chystám se udělat novou rubriku, ještě nevím jakou a v ní bude nějakké spestření. Buď to komiks, rady a tipy, videa, colorky, vtipy a hádanky, .. To tak si napište co z toho by vás asi baavilo nejvíce :) Tak se mějte ahoooj

Včera na koních ;)

27. října 2012 v 13:30 | Kačka |  Já a koníci
Ahojte. Včera jsem nestíhala, tak vám tady píšu dneska. Včera dopoledne jsem byla spolu s Gabčou na koních. Foťák jsem měla, ale bohužel jsem nestíhala fotit :/ Tak vám tady dám alespoň neaktuální fotky koníků :) Jeli jsme na vyjížďku. Po dlouhé době jsem jezdila na Merlince(český teplokrevník-ve cvalu vyhazuje :D ) a Gabča na Keni :) (velkopolský kůň) :) Myslím, že jsme si zajezdili úžasně. I když bylo ještě celkem mokro, tak jsme i cválali, ale Merlinka mě nevyhodila :) Naše trenérka( Lída) Jezdila na svém miláčkovi - na Jiskře :) (arab) (Miláčci jsou pro ni všichni, ale Jiskřička ai nejvíc :) No a potom snáma jela ještě jedna paní a ta jela na Nirbece(A1-anglický plnokrevník) Nirbeka je bývalá dostihačka :) No a odpoledne jsme byli s mamčou a s Nelinkou na lampionovém průvodě :) I když jsem tam byla asi jenom 15minut. Tak se mi to líbila. Potom jsem jela s Gabčou na bazén do Hranic. Jezdili jsme na tobogánu :D a tak různě. Ale jak jsme jeli kterousi jízdu na tom tobogánu tak na konci jsem zpomalila a Gabča na mě spadla :D :D Tak tam mám trochu větší modřinu :D No tak to je asi všechno co bych vám napsala. Podívejte se na fotky koníků a napiště do komentů koho by jste brali domů :) Tak se mějte a ještě napíšu něco z dneška :) Omlouvám se kvalitu a rozměry fotek, jestli někdo víte, jaké rozměry použít tak prosím napiště.Já na Nirbece :) ♥ Já na Jiskře :) ♥Merlinka :) ♥Keňa a její hříbátko z minulé roku Kín :) ♥

Fotečky :)

25. října 2012 v 13:49 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Slíbila jsem, že sem dodám fotky ze včerejška. A opět se omlouvám za kvalitu a rozměry fotek. Tak tady jdou:

Prázdninky :)

24. října 2012 v 21:10 | Kačka |  Kámošky, Nelinka a já
Táák. Konečně tady máme prázdniny :) . Sice krátké ale jsou :) . Už se těším, jak se konečně pořádně vyspím. No a taky půjdu ven s nejlepšíma kámoškama, s kterýma se poslední dobou vidím jenom v buse. Už se těším ;) . Taky už blog bude více přehlednější. Udělám nové záhlaví, pozadí a hodně mi s tím pomůžou kámošky :) Dneska jsme se ve škole učili jenom 3 hodiny :D Protože jsme byli fotit fotky na fotoutěž :) Nějaké vám sem dám :) A omlouvám se za kvalitu. Ale nejhorší na tom je, že si musím všechno, to co ostatní dělali ve škole dodělávat :/ Jinak odpoledne jsem byla s mamčou a s Nelinkou na procházce. Byli jsme se dívat do lesa na bedly, ale nic jsme nenašli :) Potom šli kolem jedné holky co má za domem koníka :) Tak jsme si jí pohladili a dali jsme jí kousek jablíčka. Už ani nevím jak se jmenuje. No tak to je asi všechno, co bych vám řekla. Tak zase zítra. Mějte se a Doubrou :)

Poslední dobou :)

23. října 2012 v 19:41 | Kačka |  Jiné
Ahojte. Předem se vám musím omluvitza mojí neaktivitu. Nějak mě teď počítač nebere a ani na nemám moc času. V neděli měli Nelinka narozeniny - 3roky :) Je to už velká holka :) . No a včera jsme spolu s mamčou a Nelinkou šli na procházku fotit fotky na školní fotosoutěž Barvy podzimu. Pár fotek vám tady dám a promiňte za kvalitu fotek, nejsem žádná fotografka :D no tak doufám, že se vám fotky budou líbit ;) Dneska bylo ve škole celkem fajn :) A odpoledne jsem na koně nešla, protože bylo celkem škaredě :/ Ale jeli jsme s taťkou a s Nelinkou na hřiby na Boňkov :) Našli jsme dva plné košíky hříbků. Hlavně janky a kozáky, ale taky nějaké babky a suchohříbky. Praváky jsme našli jenom dva :D Fotky bohužel nemám :/ Tak se zatím mějte :)

Dnešní koně :)

19. října 2012 v 19:06 | Kačka |  Já a koníci
Ahojte. Dneska jsem byla na koních. Byla jsem tam sama, protože Ganča jela do Prahy. Jela jsem na Keni a trenérka po dlouhé době na Merlince ;) Byli jsme na vyjížďce v lese. Cválali jsme, klusali, ale taky jsme skákali přes klády :) Bylo to fakt suprové :) Ale bohužel jsem si zapoměla vzít foťák. Nafotím vák koníky příště. Taťka už pomalu povoluje koníka :) :) První říkal že v žádném případě :D , potom že až po výšce :) a Teď že prý až budu starší :D :P :) No tak se mějte. Ahoj Kačka :)

Dnešek :)

17. října 2012 v 18:34 | Kačka |  Jiné
Ahojte. Dneska odpoledne jsme byli ve kupovat bezpečnostní vestu na koně pro mě ve Valmezu :) Tak a potom jsme se byli dívat na sestřiny maturitní šaty ;) Do teď si nemůže vybrat :)
No tak mám konečně vestu doma. Ahoj tak zase zítra Kačka :)

Něco o Nelince

15. října 2012 v 22:08 | Kačka |  Nelinka a Andy :)
Jméno: Nelinka
Plemeno: Zlatý retrívr(bez pp, rodiče s pp takže je jako kdyby papírová :)
Narozeniny: 21.října
Co umí: sedni,lehni, štěkni, popros, pac levou, pac pravou, pac z leže, hlídej, k noze, u nohy, A teď si sní hraju, že s ní skáču přes překážky :) Když nemám koníka, ale musím uznat, že ji to skvěle jde :)
Povaha: hodná, klidná, hravá, ráda plave, poslušná, zvědavá, kamarádká, nekouše(nikdy nikoho nekousla :)
Zbarvení: krémově-zlaté
Má ráda: svůj pelíšek, svoje hračky, členy naší rodiny, vařené maso a těstoviny, babiččinu kočku Ťapku.
Nemá ráda: psí konzervy :D
Jak jsme si ji vybrali: Rodiče mi ji přivezli z Přerova z burzy, seděla tam pěkně v krabici a dívala se na ně těma svýma hnědýma, velkýma očima :) Byla to taková malá, bílá kulička :)
A zde jsou fotky:

Já a koníci

15. října 2012 v 21:45 | Kačka |  Já a koníci
V rubrice Já a koníci budou koníci na kterých jezdím, kteří se mi líbí, moje pokroky v ježdění, co už umím, ... :)